lg      --dm--
"Önce Üretim"
en
 ar 
en
               

   Hakkımızda    

    
  
1988'den bu yana Ankara'da otomatik tel örme makineleri üretiyoruz. Makinelerimizin tasarımları tamamen firmamıza aittir. İlk olarak ürettiğimiz otomatik kafes tel örme makinesini yıllar içinde sürekli geliştirdik. Bu makinenin birkaç farklı modeli ile birlikte 2004 yılından itibaren Otomatik Altıgen Tel Örme Makinesini de üretmekteyiz. Şimdiye kadar 750'den fazla makine üreterek kullanıcılara teslim ettik. Makinelerimiz tüm Türkiye'de yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle  Model ADF 3 Çift Girişli Otomatik Kafes Tel Örme Makinesi dünyadaki diğer tanınmış makine üreticilerinin ürünlerine nazaran sunduğu sade tasarım, kullanım kolaylığı ve büyük fiyat avantajı nedeniyle yabancı firmalar tarafından da ilgi görüyor.
    Şu an bu makine Azerbaycan, Arnavutluk, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Cezayir, Güney Afrika Cumhuriyeti, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Fas, Filistin, Hindistan, Hırvatistan, Irak, İran, İrlanda, Kenya, K.K.T.C, Libya, Lübnan, Makedonya, Malavi, Meksika, Polonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Sri Lanka, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tanzanya, Tunus, Türkiye, Yeni Zellanda, Yunanistan ve Zambiya'da kullanılmaktadır. 2004 yılında tasarımını tamamlayarak piyasaya sürdüğümüz Model ADG 2 Altıgen Tel Örme Makinesi ise Türkiye, Irak ve Güney Afrika Cumhuriyeti'nde bulunuyor.
      2009 yılı itibari ile tasarım ve test çalışmalarını tamamladığımız Plastik Kaplama Makinesinin bir gelişmiş modeli olan FDE 2'yi 2010 yılında satışa sunduk.
      Demirci Makina ürünlerinin kalitesini ve teknik özelliklerini geliştirmeye büyük önem vermektedir. Bunun yanı sıra sektörün ihtiyacı olan yeni makineler tasarlamak için çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Tasarım, üretim, tanıtım ve satış sonrası destek konularında üst düzeyde kalite ve dengeli bir ilerleme hızı yakalayarak tel işleme makineleri alanında dünya çapında tanınan bir marka olmayı hedefliyoruz.

 
      
Makinelerimizi çalışır halde yakından incelemek ve üretim tesisimizi görmek isterseniz sizleri Ankara'da ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

           DEMİRCİ MAKİNA
         Muhammet DEMİRCİ
          Gnl.Mdr.Yardımcısı
  demirci@demircimakina.com.tr